Ochrana osobních údajů

Informace o ochraně osobních údajů naleznete zde: GDPR a Záznamy o činnostech zpracování.

Shromažďování osobních údajů se týká pouze školních koordinátorů, nikoli žáků zapojených do projektu Participativního rozpočtu do škol.

ZVEME VÁS NA BEZPLATNÝ VZDĚLÁVACÍ SEMINÁŘ

BRNO ZBLÍZKA – objev město s Nelou a drakem

Odbor participace Magistrátu města Brna Vás zve na seminář pro učitele 1. stupně ZŠ:
Zajímá Vás... Jak děti inspirovat k péči o místo, kde žijí? Jak jednoduše a hravě učit v okolí Vaší školy? Jak jim poutavě předat téma města a městského rozvoje? Zapojila se Vaše škola do Participativního rozpočtu do škol a vy chcete potenciál tohoto projektu se svými žáky a žákyněmi ještě více využít? Pokud jste alespoň na nějakou otázku odpověděli ano, pak je tento seminář přesně pro Vás.

Termín: pondělí 8. dubna od 9 do 12 h. a od 13 do 15:30 h.

Kapacita: Kapacita jednoho semináře je 8–14 účastníků.

Pro koho je seminář určený:

• pro učitelky a učitele 1. stupně základních škol;
• cílíme sice na brněnské pedagogy, ale pokud nejste z brněnské školy a téma Vás i tak zajímá, jste vítáni;
• některé aktivity je možné využít pro děti i na 2. stupni, takže je seminář otevřený i pro pedagogy z 2. stupně ZŠ, pro které již dříve vznikl analogický zápisník Volání Brna.

Místo konání: Magistrát města Brna, Odbor participace, Husova 3, 3. patro, místnost č. 405

Lektorka: Barbora Dvořáková

Registrace: Napište nám, o jaký termín máte zájem, a registrujte se na email jelinkova.michaela@brno.cz.